• Bültenimize Kaydolun

Beril Pelesen

Kurumsal İletişim Sorumlusu

Beril iletişim alanında; strateji geliştirme, basın iletişimi, sosyal medya yönetimi ve sosyal sorumluluk projelerinin yürütülmesi konularında 7 yıl süresince profesyonel deneyim kazandı.

Üniversite eğitimiyle birlikte, çocukların gelişimlerini destekleme, yeteneklerini keşfetme ve hayatlarına dair kararlara katılabilme alanlarını açan sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya başladı. Bir Dilek Tut Derneği, Türkiye Down Sendromu Derneği ve Türkiye Omurilik Felçlileri Vakfı gönüllülük çalışmalarının ardından 2016 yılı itibariyle Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı’nda gönüllü ablalık yapıyor.

Özel Saint Benoit Fransız Lisesi eğitiminin ardından, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde tamamladı.

Biliyor muydunuz?

Beril, çocuk merkezli dayanışma hareketlerinde yer alıyor ve bu alanda yaşama katkı sunabilmeyi çok değerli buluyor. Ayrıca hayvan dostlarımızı çok seviyor ve yaşamlarını iyileştirme konularında gönüllü çalışmalar yapıyor. Tenis oynamak, patene binmek, kayak ve yoga hobileri arasında yer alıyor. Ayrıca latin ve yunan danslarıyla ilgileniyor.