• Bültenimize Kaydolun

Entegre Düşünce Buluşması ve Mezunlar Günü

2016’da gerçekleştirdiğimiz Kamuda İyi Yönetişim Sertifika Programımızın mezunlarıyla, 2017 yılı sonunda bir araya geldik. Uluslararası Entegre Raporlama Konseyi CEO’su Richard Howitt’in onur konuğu olduğu “Mezunlar Günü”nde, hem mezunlarımızla iletişimimizi güçlendirdik, hem de onları dünyanın önemli fikir önderlerinden biriyle buluşturduk. 

Entegre Düşünce Buluşması ve Mezunlar Günü

Ankara, 15 Kasım 2017

Uluslararası dünyada her geçen gün daha fazla ilgi gören, Prof. Mervyn E. King ve Leigh Roberts’in birlikte kaleme aldıkları “Entegre Düşünce:  21. Yüzyılın İş Yapma Şekli” adlı kitabını Türkçe’ye kazandırarak “Entegre Düşünce” yayınımızı katılımcılarımız ve mezunlarımızla paylaştık. 

Programın mezunlarından Mustafa Afyonluoğlu, Garanti Bankası Yatırımcı İlişkileri Strateji & İş Geliştirme Yöneticisi Sinem Özonur da konuşmacılarımız arasında yer aldı. Etkinlikte Koordinatörümüz F. Müjde Çetin ve Araştırma Programları Yöneticimiz Dr. Fatma Öğücü Şen de Akademimizin entegre düşünce yolculuğuna ilişkin bir sunum yaptı.

Her yıl mezunlarımızla bir araya gelerek eğitim ve etkinliklerimizin yansımalarını gözlemlemeyi, geri bildirimler almayı ve faaliyetlerimizi bu bilgiler doğrultusunda geliştirmeyi hedefliyoruz.

2018’de kamu politikaların oluşturulmasında ve uygulanmasında katılımcı demokrasiyi geliştirmeyi ve yenilikçi yöntemler ile kamu işletmelerinde hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen “Kamuda İyi Yönetişim Sertifika Programı”mızı Ankara’da tekrar açacağız.

Entegre Düşünce Buluşması katılımcımız Hayrullah Keleş'in görüşlerine ulaşmak için tıklayınız.

İlgili Kişiler