• Bültenimize Kaydolun

SKA 16: İyi Yönetişim Günü

Global Compact Türkiye ortaklığında gerçekleştirdiğimiz İyi Yönetişim Günü'nde farklı sektörlerden farklı kurumlarla "Paydaşlarınızın kurumunuza güven duyması ve bu güveni artırmak için neler yapıyorsunuz?" sorusunu cevaplandırdık.

SKA 16: İyi Yönetişim Günü

Çevrimiçi, 16 Şubat 2022

Her SKA için Bir Takvim Günü projemiz kapsamında Akademi'nin de çalışma alanlarından birisi olan SKA16: Barış Adalet ve Güçlü Kurumlar amacına yönelik farkındalık oluşturabilmek adına, Global Compact Türkiye ile bir araya gelerek İyi Yönetişim Günü'nde farklı kurumların İyi Yönetişime verdikleri önemi ve iyi örneklerini konuştuk.

Akademi Kurumsal İletişim Uzmanımız Gamze Talay'ın moderatörlüğünde Global Compact Türkiye Başkanı Ahmet Dördüncü, Mütevelli Heyeti Başkanımız Dr. Yılmaz Argüden, Mercedes-Benz Türk Genel Sekreteri, Hukuk ve Uyum Direktörü Gamze Gökçen Pilevne, AÇEV Genel Müdürü Senem Başyurt, Borusan Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Nursel Ölmez Ateş, SKD Türkiye Genel Sekreteri Konca Çalkıvik, Eczacıbaşı İnsan Kaynakları Müdürü Sinem Kıranta, KalDer Genel Sekreteri Sabri Bülbül kurumlarında İyi Yönetişim kültürünün nasıl var olduğundan ve iyi örneklerinden bahsetti. UN Global Compact Yönetişim ve Barış Birimi Kıdemli Müdürü Michelle Breslauer ve Birleşmiş Milletler Türkiye Mukim Temsilcisi Alvaro Rodriguez yaptıkları kapanış konuşmalarıyla İyi Yönetişim kültürünün hayatın her alanında var olduğunu ve ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

251 katılımcının yer aldığı etkinliği kaçırdıysanız izlemek için tıklayınız.

İlgili Kişiler