Argüden Yönetişim Akademisi Vakfı

Dayanıklı Kentler için Bütüncül Sosyal Hizmet Yönetişim Modeli

Argüden Yönetişim Akademisi, Sultanbeyli Belediyesi ve Maltepe Belediyesinin ortaklığı ve Marmara Belediyeler Birliğinin desteğiyle hazırlanan “Dayanıklı Kentler için Bütüncül Sosyal Hizmet Yönetişim Modeli” online bir panel ile tanıtılacak.

17 Kasım 2020

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı’na (OECD) bağlı Kamu Sektöründe İnovasyon Gözlemevi (OPSI) inisiyatifi ile 17-18 Kasım 2020 tarihlerinde “Şok Sonrası Yönetim” etkinlikleri düzenleniyor. Bu kapsamda Argüden Yönetişim Akademisi, Sultanbeyli Belediyesi ve Maltepe Belediyesi'nin iş birliği ve Marmara Belediyeler Birliği'nin desteğiyle hazırladığımız “Dayanıklı Kentler için Bütüncül Sosyal Hizmet Yönetişim Modeli” online bir panel ile tanıtacağız.
 
Model ile belediyelerin mevcut karar ve kaynaklarının salgın dönemlerinde en üst düzeyde kullanmalarına katkı yapılması hedefleniyor. Modelin tanıtılacağı etkinlikte, salgınlara karşı dayanıklı kent için geliştirilen entegre, kapsayıcı ve veri temelli yaklaşım ele alınacak. Modelin uygulanacağı Sultanbeyli ve Maltepe Belediyeleri adına Belediye Başkanları açılış konuşmalarını gerçekleştirecek. Ardından Modelin geliştirilmesinde aktif rol üstlenen Argüden Yönetişim Akademisi uzmanları ile iki belediyenin Strateji Geliştirme Müdürleri Model ile ilgili detaylı bilgi sunacak ve soruları cevaplandıracak.

Tarih: 17 Kasım 2020, Salı

Saat: 14:00-15:30 (Türkiye saati)

Yer: Online – Zoom

Kayıt linki: https://zoom.us/webinar/register/WN_yCrxtZ2oRq2CRDg_3C4LtA

Diller: Etkinlik kapsamında Türkçe ve İngilizce simültane çeviri sağlanacaktır.

Web sitesi: https://gov-after-shock.oecd-opsi.org/event/integrated-social-service-governance-model-after-the-shock/

Sosyal medya: https://twitter.com/hashtag/GovAfterShock?src=hashtag_click

17 Kasım 2020