• Bültenimize Kaydolun

Dayanıklı Kentler için Bütüncül Sosyal Hizmet Yönetişim Modeli

Argüden Yönetişim Akademisi, Sultanbeyli Belediyesi ve Maltepe Belediyesinin ortaklığı ve Marmara Belediyeler Birliğinin desteğiyle hazırlanan “Dayanıklı Kentler için Bütüncül Sosyal Hizmet Yönetişim Modeli” online bir panel ile tanıtıldı.

Dayanıklı Kentler için Bütüncül Sosyal Hizmet Yönetişim Modeli

17 Kasım 2020

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı’na (OECD) bağlı Kamu Sektöründe İnovasyon Gözlemevi (OPSI) inisiyatifi ile 17-18 Kasım 2020 tarihlerinde “Şok Sonrası Yönetim” etkinlikleri düzenlendi. Bu kapsamda Argüden Yönetişim Akademisi, Sultanbeyli Belediyesi ve Maltepe Belediyesi'nin iş birliği ve Marmara Belediyeler Birliği'nin desteğiyle hazırladığımız “Dayanıklı Kentler için Bütüncül Sosyal Hizmet Yönetişim Modeli” online bir panel ile tanıttık.

Model ile belediyelerin mevcut karar ve kaynaklarının salgın dönemlerinde en üst düzeyde kullanmalarına katkı yapılması hedeflendi. Modelin tanıtılacağı etkinlikte, salgınlara karşı dayanıklı kent için geliştirilen entegre, kapsayıcı ve veri temelli yaklaşım ele alındı. Modelin uygulanacağı Sultanbeyli ve Maltepe Belediyeleri adına Belediye Başkanları açılış konuşmalarını gerçekleştirildi. Ardından Modelin geliştirilmesinde aktif rol üstlenen Argüden Yönetişim Akademisi uzmanları ile iki belediyenin Strateji Geliştirme Müdürleri Model ile ilgili detaylı bilgi sunacak ve soruları cevaplandı.

Tarih: 17 Kasım 2020, Salı

Saat: 14:00-15:30 (Türkiye saati)

Yer: Online – Zoom

Kayıt linki: https://zoom.us/webinar/register/WN_yCrxtZ2oRq2CRDg_3C4LtA

Diller: Etkinlik kapsamında Türkçe ve İngilizce simültane çeviri sağlandı.

Web sitesi: https://gov-after-shock.oecd-opsi.org/event/integrated-social-service-governance-model-after-the-shock/

Sosyal medya: https://twitter.com/hashtag/GovAfterShock?src=hashtag_click

İlgili Kişiler