Argüden Governance Academy Foundation

Bugünün ve yarının liderleri olan üniversite öğrencilerinin güvenilir ve sorumlu bireyler olarak gelişimlerine destek olmak amacıyla; yönetişimi, uygulayarak öğrenebildikleri eğitim programızla daha iyi bir gelecek için çalışıyoruz.

9 haftalık eğitimimize katılarak yönetişim kavramını içselleştirecek ve daha güvenilir bir lider olma yolunda önemli bir adım atacaksınız.

YÖN101 Eğitim Programında, iyi yönetişim ilkeleri ve uygulama adımlarına dair yapacağınız tüm çalışmalar yeni nesil sorumlu liderlerden beklenen yaklaşımları içeriyor. 

Program, katılımcıların iyi yönetişim bakış açısıyla liderlik becerilerini geliştirirken; değer yaratma döngüsü, strateji yönetimi, gönüllü yönetimi, performans değerlendirme, süreç yönetimi, organizasyon ve entegre raporlama gibi konuları da kapsıyor. Katılımcılar YÖN101’de öğrendiklerini, sadece eğitim sırasında uygulamalarla deneyimleyerek pekiştirme fırsatı bulmuyor, aynı zamanda eğitim sonrasında da içinde yer aldıkları öğrenci kulübü, dernek, vakıf, şirket ya da girişimlerde uygulama şansı yakalıyor.

Ders Programı

9 buluşmayla bir araya geldiğimiz ve 27 saat süren eğitim programımızı iki aşamadan oluşacak şekilde planladık:

İlk 2 buluşmayı kapsayan birinci aşamada “iyi yönetişim” ve iyi yönetişim ilkelerine dair yaşamdan örnekler sunuyoruz. Son 7 buluşmayı kapsayan ikinci aşamada ise eğitim içindeki ve eğitim sonrasındaki uygulama önerilerimiz ile iyi yönetişimin uygulama adımlarını deneyimliyoruz.

İlk iki eğitimizde 24 üniversiteden 97 öğrenciye ulaştık

Eğitimden Kareler

Yeni dönem YÖN101 Eğitimi 17 Ekim ile 12 Aralık 2020 tarihleri arasında ve Zoom üzerinden gerçekleşecek.

Katılım Şartları ve Detaylı Bilgi için

“Donec sollicitudin mauris sit amet commodo tincidunt. Suspendisse potenti. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Suspendisse potenti. Penatibus et magnis dis parturient”

Maecenas Lobortis
Vestibulum Üniversitesi

Geçmiş Eğitimler